Onze nieuwe website is geboren!

18/10/2023

IMG 20231024 WA0004

Vandaag is het feest! Na maanden van toewijding, teamwork en creativiteit kunnen we vandaag met veel vreugde en trots onze gloednieuwe website met jullie delen.

Deze website is dé plek waarop je alle praktische informatie met betrekking tot onze schoolwerking kan terugvinden. Ben je benieuwd naar de leerkrachten die op onze school werken? Bezoek onze website! Wil je wat meer info over de opvang en de studie? Bezoek onze website! Of ben je benieuwd naar het school- en zorgbeleid? Bezoek onze website! Kortom: de nieuwe website staat boordevol belangrijke informatie voor alle gekende en nieuwe ouders. Dankzij de handige knoppen kan je nu ook het weekmenu, het schoolreglement, de schoolbrochure of een afwezigheidsattest digitaal raadplegen.

IMG 20231024 WA0002
Made byBits of Love